GAA Fixtures & Results 2019

Saturday 4th May

Ulster MFC round 1 qualifiers

Armagh v Antrim, Athletic Grounds, 6pm

Armagh 1-14. Antrim 1-9

Leinster MHC tier 1 round 2

Wexford v Kilkenny, Bellefield, Enniscorthy, 2pm

Kilkenny 3-13   Wexford 2-15 

Dublin v Offaly, Parnell Park, 2pm

Dublin 1-23   Offaly 1-10

Leinster MHC tier 2 round 2

Antirm v Westmeath, Abbotstown, 1pm

Antrim 2-23. Westmeath 2-8

Kildare v Laois, Newbridge, 2pm

Laois 1-14  Kildare 2-10

 

Leinster MHC tier 3 round 2

Down v Meath, Abbotstown, 3pm

Meath 2-28  Down 2-6

Ladies Football League Division 3 final

Meath v Sligo, Clones, 4pm – TG4

Meath 4-11  Sligo 1-7

Ladies Football League Division 4 final

Antrim v Fermanagh, Clones, 2pm – TG4

Fermanagh 2-8 Antrim 1-10

 

Sunday 5th May

Connacht SFC quarter-finals

New York v Mayo, Gaelic Park, 2.15pm (7.15pm Irish time)

Mayo 1-22. New York 0-4

London v Galway, Ruislip, 3pm

 London 1-9. Galway 0-16. 

Ladies Football League Division 1 final

Cork v Galway, Parnell Park, 4pm – TG4

Cork 1-12  Galway 2-7

Ladies Football League Division 2 final

Kerry v Waterford, Parnell Park, 2pm – TG4

Waterford 5-13.  Kerry 1-17

 

 

Tuesday 7th May

Munster MFC phase 2 round 1

Cork v Kerry, Pairc Ui Rinn, TBC

Kerry 3-19  Cork 1-9 

Leinster MFC round 2
At Nowlan Park   Wicklow v Kilkenny
Wicklow 9-20  Kilkenny 2-3

 

Wednesday 8th May

Munster MFC phase 1 final

Clare v Tipperary, Gaelic Grounds, 7pm Leinster MFC round 2

Clare 3-12   Tipperary 0-6

Wexford v Dublin, Bellefield, Enniscorthy, 7pm

Dublin 3-12   Wexford 1-10 

Meath v Offaly, Pairc Tailteann, 7pm

Meath 0-8   Offaly 0-5

Louth v Kildare, Drogheda, 7pm

Kildare 1-18.  Louth 0-16

Laois v Westmeath, O’Moore Park, 7.30pm

Laois 3-6  Westmeath 1-11

Carlow v Longford, Netwatch Cullen Park, 7.30pm

Longford 1-8.  Carlow 0-9

Clare v Tipperary At Gaelic Grounds
Clare 3-12    Tipperary 0-6

Saturday 11th May

Leinster SFC round 1
Kildare V Wicklow – Netwatch Cullen Park
Kildare 0-15    Wicklow 1-10

Munster SFC quarter-final
Limerick v Tipperary -Semple Stadium
Limerick 3-11 Tipperary 1-10

Munster SFC quarter-final
Clare V Waterford – Cusack Park
Clare 0-9 Waterford 0-8 

Ulster MFC round 2
Monaghan v Tyrone – Carrickmore
Monaghan 3-8  Tyrone 0-13 

Ulster MFC round 2
Derry V Tyrone. –  Owenbeg
Derry 0-19   Cavan 1-12

Ulster MFC round 2 qualifiers
Donegal V Armagh Ballybofey
Donegal 2-18   Armagh 2-12

Ulster MFC round 2 qualifiers
Down V Fewmanagh – Brewster Park
Down 1-12  Fermanagh 0-11 

Leinster SHC round 1
Kilkenny v Dublin – Nowlan Park
Kilkenny 2-23  Dublin 1-21

Joe McDonagh Cup round 1
Antrim V Kerry  – Dunloy
Antrim 3-19   Kerry 0-14

Joe McDonagh Cup round 1
Laois V Offaly –  O’Connor Park
Laois 4-22  Offaly 3-21

Christy Ring Cup round 1
Derry V Down – Portaferry
Derry 3-20  Down 2-14 

Nicky Rackard Cup round 1
Armagh V Monaghan –  The Athletic Grounds
Armagh 2-20   Monaghan 2-14 

Nicky Rackard Cup round 1
Sligo V Louth  – Dowdallshill
Sligo 2-24  Louth 1-19 

Leinster MHC tier 1 round 3
Kilkenny v Offally – Nowlan Park
Kilkenny 5-29   Offaly 1-9

Leinster MHC tier 1 round 3
Wexford v Dublin – Bellefield
Wexford 2-17   Dublin 3-14

Leinster MHC tier 2 round 3
Laois V Antrim –  Swords
Laois 6-20  Antrim 1-14 

Leinster MHC tier 2 round 3
Kildare V Westmeath –  TEG Cusack Park
Kildare 1-19  Westmeath 2-10 

Leinster MHC tier 3 round 3
Carlow V Down –  Swords
Carlow 6-20  Down 0-5 

Sunday 12th May

Connacht SFC quarter-final
Roscommon V Leitrim  Dr Hyde Park
Roscommon 3-17    Leitrim 0-12

Leinster SFC round 1
Louth V Wexford –  Innovate Wexford Park
Louth 0-22  Wexford 1-14

Leinster SFC round 1
Meath V Offaly – Pairc Tailteann
Meath 1-13  Offaly 0-14

Ulster SFC preliminary round
Tyrone V Derry –  Healy Park
Tyrone 1-19  Derry 1-13

Leinster SHC round 1
Galway v Carlow – Pearse Stadium
Galway 1-24  Carlow 1-18

Munster SHC round 1
Clare v Waterford – Walsh Park
Clare 1-20  Waterford 0-22

Munster SHC round 1
Tipperary V Cork – Pairc Ui Chaoimh
Tipperary 2-28 Cork 1-24 

Christy Ring Cup round 1
Roscommon v  Kildare  –  Athleague
Roscommon 0-20  Kildare 1-15

Christy Ring Cup round 1
Meath V London –  Pairc Tailteann
Meath 2-23  London 0-13

Christy Ring Cup round 1
Wicklow v Donegal – Letterkenny
Wicklow 4-12 Donegal 1-15 

Nicky Rackard Cup round 1
Warwickshire v Longford – Pearse Park
Warwickshire 1-15 Longford 1-12

Nicky Rackard Cup round 1
Tyrone V Mayo – Healy Park
Tyrone 1-15  Mayo 0-15

Munster MHC round 1
Clare V Waterford – Walsh Park
Clare 0-17 Waterford 0-15 

Munster MHC round 1
Cork V Tipperary – Pairc Ui Chaoimh
Cork 2-27   Tipperary 1-18

 

Wednesday 15th May

Leinster MFC round 3
Westmeath v Carlow –  TEG Cusack Park
Westmeath 4-12 Carlow 0-8

Leinster MFC round 3
Dublin V Offaly – O’Connor Park
Dublin 2-13 Offaly 0-13

Leinster MFC round 3
Meath V Wexford – Pairc Tailteann
Meath 6-13 Wexford 0-7

Leinster MFC round 3

Wicklow V Louth – Aughrim
Wicklow 5-18 Louth 0-10

Munster MFC phase 2 round 2
Cork V Clare – Cusack Park
Cork 3-9 Clare 0-14

Friday 17th May

Connacht MFC round 1

Leitrim v Mayo, Ballinamore, 7pm

Mayo 1-20 Leitrim 0-6

Roscommon v Galway, Dr Hyde Park, 7pm

Roscommon 1-17  Galway 1-15

Saturday 18th May

Ulster SFC quarter-final

Cavan v Monaghan, Kingspan Breffni, 7pm – Sky Sports

Cavan 1-13Monaghan 0-12

Joe McDonagh Cup round 2

Laois v Antrim, O’Moore Park, 3pm

Laois 2-24.  Antrim 1-19

Westmeath v Offaly, TEG Cusack Park, 3pm

Westmeath 3-18Offaly 0-14

Christy Ring Cup round 2

London v Roscommon, Ruislip, 1pm

Roscommon 1-25.  London 2-12

Derry v Donegal, Celtic Park, 3pm

Derry 0-20.  Donegal 1-14

Wicklow v Down, Aughrim, 3pm

Down 2-25Wicklow 2-19

Kildare v Meath, Newbridge, 3pm

Meath 2-26.  Kildare 1-13

Nicky Rackard Cup round 2

Warwickshire v Armagh, Pairc na hEireann, 1pm

Warwickshire 2-18.  Armagh 1-21

Sligo v Tyrone, Scrden, 1pm

Sligo 3-18Tyrone 0-14

Monaghan v Longford, Inniskeen, 3pm

Longford 2-16  Monaghan 1-17

Mayo v Louth, MacHale Park, 3pm

Mayo 3-23   Louth 1-13

Lory Meagher Cup round 1

Lancashire v Leitrim, Old Bedians, Manchester, 1pm

Lancashire 0-20Leitrim 1-15

Cavan v Fermanagh, Kingspan Breffni, 4pm

Fermanagh 0-19Cavan 1-11

Leinster MHC round 1 knockout Abbotstown

Kildare 7-36Down 0-5

Leinster MHC round 1 knockout. Clane

Meath 3-17.  Antrim 2-12

 

 

Sunday 19th May

Connacht SFC semi-final

Sligo v London or Galway, Markievicz Park, 3.30pm

Galway 3-11. Sligo 0-7 

Ulster SFC quarter-final

Down v Tyrone  Pairc Esler, TBC – BBC deferred

Tyrone 1-15 Down 1-10 

Leinster SHC round 2

Carlow v Kilkenny, Netwatch Cullen Park, 3pm

Kilkenny 3-22.  Carlow 1-14

Dublin v Wexford, Parnell Park, 3pm

Dublin 1-22  Wexford 2-19

Munster SHC round 2

Tipperary v Waterford, Semple Stadium, 2pm – RTE

Tipperary 2-30  Waterford 0-18

Limerick v Cork, Gaelic Grounds, 4pm – RTE

Cork 1-26. Limerick 1-19

Munster MHC round 2

Tipperary v Waterford, Semple Stadium, 12noon

Tipperary 3-15  Waterford 2-15

Limerick v Cork, Gaelic Grounds, 2pm

Limerick 0-19  Cork 1-16

 

 

Thursday 23rd May

Munster MFC phase 2 round 3

Winner of Cork v Kerry v Phase 1 winner, TBC, TBC

Kerry 1-16  Clare 0-11

 

Friday 24th May

Connacht MFC round 2
Galway 0-15 Sligo 1-10

Connacht MFC round 2
Roscommon 0-5 Mayo 4-14 

Leinster MHC preliminary quarter-final

Westmeath 0-6  Laois 3-30 

Saturday 25th May

Connacht SFC semi-final
Roscommon 2-12.   Mayo 0-17
Leinster SFC quarter-final
Meath 2-18  Carlow 0-9 

Leinster SFC quarter-final
Dublin 5-21 Louth 0-10

Ulster SFC quarter-final
Tyrone 2-23 Antrim 2-9

 

Connacht JFC semi-final
Mayo 2-15  Leitrim 1-14

Joe McDonagh Cup round 3
Kerry 1-21. Westmeath 2-16 

Lory Meagher Cup round 2
Fermanagh 2-13  Lancashire 0-15

Lory Meagher Cup round 2
Leitrim 2-16. Cavan 1-16

Leinster U20HC round 1
Carlow 0-25. Antrim 2-16 AET

Leinster MHC round 2 knockout
Kildare 7-23    Meath 1-7

Sunday 26 May

Leinster SFC quarter-final
Laois 0-12   Westmeath 0-10

Ulster SFC quarter-final
Donegal 0-15   Fermanagh 0-9

Leinster SFC quarter-final
Longford 3-15. Kildare 1-21 AET

Ulster SFC quarter-final
Donegal 0-15. Fermanagh 0-9

Leinster SHC round 3

Galway 0-16. Wexford 0-16

Friday 31st May

Connacht MFC round 3

Roscommon v Leitrim, Dr Hyde Park  7pm

Roscommon 5-15     Leitrim 0-8

Sligo v Mayo, Markievicz Park  7pm

Sligo 0-16    Mayo 0-12

Saturday 1st June

Munster SFC semi-final
Kerry 1-15  Clare 0-12

Munster SFC semi-final
Cork 3-18  Limerick 0-6

Leinster MFC quarter-final
Westmeath 2-15   Meath 1-14 AET

Leinster MFC quarter-final
Dublin 0-20.  Wicklow 1-9

Joe McDonagh Cup round 3
Antrim 3-23.   Offaly 4-18 

Christy Ring Cup round 3
Kildare 2-19  London 2-16 

Christy Ring Cup round 3
Meath 0-23.  Roscommon 0-19

Christy Ring Cup round 3
Down 7-22.  Donegal 2-15 

Christy Ring Cup round 3
Wicklow 1-16. Derry 0-16 

Nicky Rackard Cup round 3
Monaghan 2-15.   Warwickshire 3-12

Nicky Rackard Cup round 3
Armagh 0-24.  Longford 0-14 

Nicky Rackard Cup round 3  
Sligo 2-16    Mayo 1-19

Nicky Rackard Cup round 3
Tyrone 2-21    Louth 1-17

Sunday 2nd June

Ulster SFC semi-final
Cavan 0-17. Armagh 1-14 

Leinster SFC quarter-final replay
Kildare 1-18  Longford 0-10

Leinster SHC round 3
Dublin 2-22.   Carlow 1-13

Munster SHC round 3
Limerick 2-24.  Waterford 0-10

Munster SHC round 3
Tipperary 3-21   Clare 0-17

Munster MHC round 3
Waterford 0-11   Limerick 0-11

Munster MHC round 3
Clare 2-13   Tipperary 1-9

 

Wednesday 5th June

Leinster JFC semi-finals
Meath v Louth, Pairc Tailteann, 7.30pm

Meath 0-17  Louth 2-10

Kildare v Longford, Newbridge, 7.30pm

Kildare 1-18. Longford 1-9

 

Saturday 8th June

All-Ireland SFC qualifiers round 1 
Offaly v London, O’Connor Park, 1.30pm

Offaly 1-21    London 1-11

Leitrim v Wicklow, Pairc Sean MacDiarmada, 3pm

Leitrim 0-15  Wicklow 0-13

Wexford v Derry, Innovate Wexford Park, 4.45pm

Derry 4-16. Wexford 0-10

Louth v Antrim, Gaelic Grounds, 7pm

Antrim 2-16  Louth 1-11

Ulster SFC semi-final
Tyrone v Donegal, Kingspan Breffni, 5pm – RTE/BBC live

Donegal 1-16.   Tyrone 0-15 

Leinster SHC round 4
Wexford v Carlow, Innovate Wexford Park, 7pm

Wexford 2-28   Carlow 0-19

Munster SHC round 4
Cork v Waterford, Pairc Ui Chaoimh, 7pm – Sky Sports

Cork 2-30. Waterford 2-17

Joe McDonagh Cup round 4
Kerry v Laois, Austin Stack Park, 3pm – GAANow

Laois 5-17   Kerry 1-21

Antrim v Westmeath, Dunloy, 3pm – GAANow

Westmeath 0-29.  Antrim 0-21

Christy Ring Cup semi-finals
Meath v Derry, Athletic Grounds, 2pm

Meath 3-24  Derry 2-18

Down v Roscommon, Inniskeen, 3pm

Down 2-18.  Roscommon 1-15

Christy Ring Cup relegation play-off
London v Donegal, Crossmaglen, 1pm 

London 2-18  Donegal 1-14

Nicky Rackard Cup semi-final
Armagh v Tyrone, Inniskeen, 1pm

Armagh 2-19   Tyrone 1-20

 

Nicky Rackard Cup relegation play-off
Monaghan v Louth, Crossmaglen, 3pm

Monaghan 4-17  Louth 2-20

Lory Meagher Cup round 3

Leitrim v Fermanagh, Pairc Sean MacDiarmada, 1pm
Cavan v Lancashire, Ballyconnell, 1pm

Lancashire 1-26.   Cavan 1-7 

 

Munster MHC round 4
Cork v Waterford, Pairc Ui Chaoimh, 5pm

Wexford 4-17 Laois 1-16

Leinster MHC quarter-finals
Laois v Wexford, Portlaoise, 12.30pm 

Wexford 4-17 Laois 1-16

Kildare v Offaly, Newbridge, 2pm

Kildare 1-23   Offaly 1-20 et

 

Sunday 9th June

Leinster SFC semi-finals
Meath v Laois, Croke Park, 2pm

Meath 3-13. Laois 0-11

Dublin v Kildare, Croke Park, 4pm

Dublin 0-26.  Kildare 0-11

Ulster SFC semi-final replay
Cavan v Armagh, Clones, 4pm

Cavan 0-23.  Armagh 0-17

All-Ireland SFC qualifiers round 1
Monaghan v Fermanagh, Clones, 1.45pm

Monaghan 1-10 Fermanagh 1-6

Down v Tipperary, Pairc Eser, 2pm

Down 1-13. Tipperary 1-10

Carlow v Longford, Netwatch Dr Cullen Park, 3pm

Longford 2-11.  Carlow 0-7

Westmeath v Waterford, TEG Cusack Park, 3pm

Westmeath 1-22. Waterford 0-7

Leinster SHC round 4
Kilkenny v Galway, Nowlan Park, 2pm – RTE

Galway 3-20. Kilkenny 2-22

Munster SHC round 4
Limerick v Clare, Gaelic Grounds, 4pm – RTE

Limerick 1-28.  Clare 0-13

Nicky Rackard Cup semi-final
Sligo v Warwickshire, TBC, TBC

Sligo 2-21. Warwickshire 2-17

Munster MHC round 4
Limerick v Clare, Gaelic Grounds, 2pm

Limerick 0-16. Clare 0-13

Friday 14th June

Connacht MFC round 4
Leitrim v Sligo, Pairc Sean MacDiarmada, 7pm

Leitrim 1-9   Sligo 1-20

Mayo v Galway, MacHale Park, 7pm

Mayo 0-11.  Galway 2-12

Saturday 15th June

Leinster SHC round 5
Wexford v Kilkenny, Innovate Wexford Park, 7pm – Sky Sports

Wexford 0-21  Kilkenny 1-18

Dublin v Galway, Parnell Park, 7pm – Sky Sports

Dublin 3-19  Galway 0-24

Joe McDonagh Cup round 5
Kerry v Offaly, Austin Stack Park, 3pm

Kerry 1-18 Offaly 1-16

Laois v Westmeath, O’Moore Park, 3pm

Laois 1-22. Westmeath 1-22

 

Leinster MHC semi-finals
Kilkenny v Kildare

Kilkenny 2-20.   Kildare 0-15 

Dublin v Wexford

Dublin 0-19. Wexford 2-16.  

 

Sunday 16th June

Connacht SFC final
Galway v Roscommon, Pearse Stadium, 4pm

Roscommon 1-13  Galway 0-12

 

Connacht JFC final
Galway v Mayo, Pearse Stadium, 2pm

Galway 1-7 Mayo 0-9

Munster SHC round 5
Tipperary v Limerick, Semple Stadium, 2pm

Tipperary 1-22 Limerick 0-21

Clare v Cork, Cusack Park, 2pm

Clare 2-23.  Cork 2-18

Munster MHC round 5
Tipperary v Limerick, Semple Stadium, 12noon

Limerick 3-24.  Tipperary 1-15

Clare v Cork, Cusack Park, 12noon

Clare 0-18  Cork 2-11

Leinster U20HC round 2
Carlow v Offaly, TBC, TBC

Offaly 1-20.  Carlow 1-17

Friday 21st June

Connacht MFC round 5
Galway v Leitrim, TBC, 7pm

Galway 5-25   Leitrim 1-4

Sligo v Roscommon, TBC, 7pm

Sligo 2-15    Roscommon 4-7

Leinster MFC semi-final
At O’Moore Park
Kildare 0-12   Laois 1-6

 

Ulster MFC semi-finals
Donegal v Monaghan, Brewster Park, 8pm

Monaghan 5-10 Donegal 2-11

Derry v Tyrone, Athletic Grounds, 8pm

Tyrone 1-14  Derry 0-10

 

Saturday 22nd June 

Munster SFC final
Cork v Kerry, Pairc Ui Chaoimh, 7pm – RTE

Kerry 1-19 Cork 3-10

All-Ireland SFC qualifiers round 2
Antrim v Kildare, Corrigan Park, 3pm

Kildare 1-25.  Antrim 0-14

Derry v Laois, Owenbeg, 5pm

 Derry 0-12  Laois 1-13.   

Longford v Tyrone, Pearse Park, 5pm

Longford 1-14 Tyrone 2-15

 

\Westmeath v Limerick, TEG Cusack Park, 6pm

Westmeath 2-13 Limerick 1-10

Leitrim v Clare, Pairc Sean MacDiarmada, 6pm

Clare 3-17.  Leitrim 0-17

Monaghan v Armagh, Clones, 7pm

Monaghan 1-12.   Armagh 2-17

Down v Mayo, Pairc Esler, 7pm

Down 1-11. Mayo 1-16

Leinster U20FC round 1
Wexford v Wicklow, Bellefield, Enniscorthy, 12pm

Wexford 1-12. Wicklow 1-11

Carlow v Offaly, Netwatch Cullen Park, 1.45pm

Carlow 2-4.  Offaly 3-22 

Munster MFC final
Cork v Kerry, Pairc Ui Chaoimh, 4.45pm

 Cork 2-14 Kerry 3-14

Leinster MFC semi-final
Westmeath v Dublin, TEG Cusack Park, 3.45pm

Westmeath 1-11. Dublin 0-18

Christy Ring Cup final
Down v Meath, Croke Park, 2pm – TG4 Youtube

Down 2-15. Meath 4-19

Nicky Rackard Cup final
Armagh v Sligo, Croke Park, 4pm – TG4 Youtube

Armagh 2-13 Sligo 2-14

Lory Meagher Cup final
Lancashire v Leitrim, Croke Park, 12pm – TG4 Youtube

Lancashire 2-22  Leitrim 2-23    ET

Sunday 23rd June

Leinster SFC final
Kildare or Dublin  v Meath or Laois, At Croke Park
Dublin 1-17.  Meath 0-4

Cavan or Armagh v Tyrone or Donegal, TBC, TBC – RTE/BBC live

Cavan 2-16. Donegal 1-24

Ulster U20FC first round 1
Down v Antrim, Clones, 11.45am

Down 1-16   Antrim 0-11

Leinster JFC final.  At Croke Park

Meath 2-14.  Kildare 0-18

All-Ireland SFC qualifiers round 2. At O’Connor Park

Offaly 3-17.  Sligo 0-15

Saturday 29th June

All-Ireland SFC qualifiers round 3
Round 2 winner v round 2 winner
Round 2 winner v round 2 winner
Round 2 winner v round 2 winner
Round 2 winner v round 2 winner

Leinster MHC final

 

Sunday 30th June

Leinster SHC final

Munster SHC final

Joe McDonagh Cup final

Munster MHC final

Saturday 6/Sunday 7 July TBC

All-Ireland SFC qualifiers round 4
Ulster runner-up v round 3 winner
Munster runner-up v round 3 winner
Connacht runner-up v round 3 winner
Leinster runner-up v round 3 winner

All-Ireland SHC preliminary quarter-finals
Joe McDonagh Cup winner v Leinster group 3rd placed team
Joe McDonagh Cup runner-up v Munster group 3rd placed team

 

Saturday 13/Sunday 14 July TBC

All-Ireland SFC quarter-final phase 1
Munster winner v Connacht runner-up or round 3 winner
Ulster winner v Leinster runner-up or round 3 winner
Leinster winner v Munster runner-up or round 3 winner
Connacht winner v Ulster runner-up or round 3 winner

All-Ireland SHC quarter-finals
Leinster runner-up v Joe McDonagh Cup runner-up or Munster group 3rd placed team
Munster runner-up v Joe McDonagh Cup winner or Leinster group 3rd placed team

Saturday 20/Sunday 21 July TBC

All-Ireland SFC quarter-final phase 2
Munster winner v Ulster winner
Connacht runner-up or round 3 winner v Leinster runner-up or round 3 winner
Leinster winner v Connacht winner
Munster runner-up or round 3 winner v Ulster runner-up or round 3 winner

 

Saturday 27 July

All-Ireland SHC semi-final
Provincial winner v quarter-final winner

 

Sunday 28 July

All-Ireland SHC semi-final
Provincial winner v quarter-final winner

Saturday 3rd/Sunday 4th August TBC

All-Ireland SFC quarter-final phase 3
Connacht runner-up or round 3 winner v Ulster winner
Leinster runner-up or round 3 winner v Munster winner
Munster runner-up or round 3 winner v Connacht winner
Ulster runner-up or round 3 winner v Leinster winner

 

Saturday 10th/Sunday 11th August TBC

All-Ireland SFC semi-finals
Quarter-final group 1 winner v quarter-final group 2 runner-up
Quarter-final group 2 winner v quarter-final group 1 runner-up

 

Sunday 18th August

All-Ireland SHC final
Semi-final winner v semi-final winner

Sunday 1st September

All-Ireland SFC final

Quarter-final group 1 winner or quarter-final group 2 runner-up v Quarter-final group 2 winner or quarter-final group 1 runner-up

Advertisement

Advertisement

Seedlife

img advertisement